Сьогодні у Львові лідер Прогресивної соціалістичної партії України, кандидат в президенти Наталія Вітренко провела зустріч з виборцями.
На зустріч з Наталією Вітренко прийшли близько 100 осіб, з яких близько 50 осіб виявились представниками правоохоронних органів.
На питання чому така кількість міліції охороняє виступ Наталії Вітренко, правоохоронці відповіли просто: „Для забезпечення правопорядку”.
Агітаційна акція кандидата в президенти розпочалась із виступу заступника голови ПСПУ, довіреної особи Наталії Вітренко Володимира Марченка. Звертаючись до львів‘ян він сказав: „Якщо ви поставите програми Януковича, Ющенка і Вітренко, то зрозумієте, що програма Наталії Вітренко кардинально відрізняється від всіх інших”.
Продовжила думку свого соратника по партії Наталія Вітренко: „Про те, що я кажу, не каже ні Ющенко, ні Янукович, ні Мороз ні Симоненко”.
У своїй виборчій програмі Наталія Вітренко пропонує вирішення трьох, на її думку, найголовніших проблем: захист незалежності України, підняття виробництва і зміни системи влади
Основою своєю програми вона назвала розірвання стосунків України з МВФ. „МВФ — це злочинність, СНІД і проституція”,— сказала вона.
На думку Наталії Вітренко Україна може здобути справжню незалежність не з Європейським Союзом, а в союзі з Росією та Білоруссю. За її словами Україна, не самодостатня держава і не може самостійно існувати.
Під час виступу Наталі Вітренко близько 20 львів‘ян переважно похилого віку безперервно скандували: „Ющенко!”.
На це Наталія Вітренко сказала, що це їм рухівці проплатили, тому вони можуть тут стояти і день і два і місяць.
Завтра, 18 вересня, кандидат у президенти Наталія Вітренко планує провести такі ж зустрічі з виборцями Тернополя й Івано-Франківська.
Наталія Вітренко вже провела зустрічі з виборцями в Херсонській, Запорізькій, Луганській, Донецькій, Дніпропетровській, Ровенській, Закарпатській, Чернівецькій і Волинській областях.
Також лідер ПСПУ відвідала Чернігівську, Вінницьку, Одеську, Миколаївську області і Крим.
31 жовтня в Україні відбудуться вибори президента.