Про це заявив виконуючий обов’язки голови “Укравтодору” Славомир Новак під час засідання Кабінету Міністрів 12 червня, передає “Українська правда”

Він нагадав, що цього року на експлуатаційне утримання доріг із бюджету було виділено 6,1 млрд грн.

“Відповідно до нашої інформації, загальна пошкодженість доріг через вибоїни – понад 6,5 млн кв. м на 21 тис. км доріг. Станом на сьогодні ліквідовано ямковість приблизно на 3 млн кв. м. Це близько половини всього обсягу” , – сказав Новак.

Він також повідомив, що уряд може додатково виділити 300 млн грн на аварійний ремонт доріг. Ці кошти будуть спрямовані насамперед на ремонт трас М-05 і частини М-06.

“Чекаємо схвалення цього рішення урядом”, – зазначив Новак.

Він також повідомив, що сьогодні проїзд усіма дорогами “М” і “Н” забезпечений.

“Залишаються дороги територіального значення. І, відверто кажучи, на дороги територіального значення наявних коштів буде не досить”, – підкреслив в.о. глави “Укравтодору”.

Як повідомлялося, “Укравтодор” розробив національну програму відновлення доріг територіального значення “Т-бетон” із щорічним фінансуванням у розмірі 10 млрд грн.

Як писав “Вголос”, голова “Укравтодору” Славомір Новак уповноважив скандального екс-начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдана Юлика виконувати обов’язки свого заступника.