Президент США Дональд Трамп закликав владу Швеції звільнити американського репера Ракіма Маєрса, відомого як A$AP Rocky, якого затримали на початку липня.

Про це Трамп написав у Twitter.

«Дуже розчарований в прем’єр-міністрі Стефані Левені через те, що він не може діяти… Я дивився записи із репером. Його переслідували хулігани», – зауважив Трамп.

Маєрса заарештували 3 липня разом із трьома іншими людьми після бійки в Стокгольмі, яка відбулася 30 червня. Репер стверджує, що захищався від чоловіків, які переслідували його впродовж кількох кварталів.

Музиканту загрожує до двох років позбавлення волі.

Трамп закликав звільнити Маєрса під заставу, хоча у Швеції немає такого запобіжного заходу.

Прем’єр Стефан Лефен заявив, що не братиме участі в справі.

Він закликав владу Швеції поводитися з американцями чесно.

Президент підкреслив, що США дуже багато робить для Швеції, проте це не працює в іншу сторону. Трамп зазначив, що краще б Швеція зосередилась на справжньому криміналі.

Як писав “Вголос”, репера Маєрса заарештували 3 липня разом із трьома іншими людьми після бійки в Стокгольмі, яка відбулася 30 червня. Репер стверджує, що захищався від чоловіків, які переслідували його впродовж кількох кварталів. Музиканту загрожує до двох років позбавлення волі. В зв’язку з цим затриманням музикант не зміг виступити на київському фестивалі Atlas Weekend.