Координаційна нарада з питань реформування військово-промислового комплексу України відбулася 9 серпня. На нараді були члени наглядової ради державного концерну "Укроборонпром", його генеральний директор, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк та представники уряду США.

Уряд США представляли старший радник США з питань військово-промислового комплексу України Дональд Вінтер, Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, співробітники американського посольства та оборонних відомств.

Про нараду повідомила прес-служба РНБО.

Під час наради обговорювали процес реформування системи управління у сфері ВПК загалом та "Укроборонпрому“ зокрема. Мовилося про формування нової моделі державного управління в оборонній галузі.

За підсумками наради:

ухвалили рішення про створення державного органа як акціонера ДК “Укроборонпром”;

узгодили структуру та принципи формування і роботи наглядової ради держконцерну;

досягли згоди і щодо питання проведення всебічного аудиту "Укроборонпрому".

Олександр Данилюк подякував Дональду Вінтеру та американському уряду за надання кваліфікованої експертної допомоги у реформуванні військово-промислового комплексу України.

"Укроборонпром" повинен стати прикладом ефективної системи управління державною компанією. Враховуючи специфіку, це має бути бізнес із чіткою основною місією – забезпечення українських військових усім необхідним", – наголосив секретар РНБО.

Як відомо, у п’ятницю, 2 серпня, секретар РНБО Олександр Данилюк провів засідання експертної групи з питань захисту національних інтересів в енергетичній сфері.