Не виконуючи передвиборчі обіцянки та створюючи загрози для української державності, влада починає демонструвати шоу перед суспільством, щоби замилити очі.

Про це в ефірі ток-шоу “Говорить ВЕЛИКИЙ Львів” заявив нардеп від “Європейської солідарності” Олег Синютка.

“Європейська солідарність сьогодні в такій ситуації, що нам точно ніхто нічого пропонувати не буде, – зазначив Олег Синютка, коментуючи хабарі, які начебто пропонують нардепам у ВРУ. – А якщо серйозно, то ми глобально вступили в епоху видовищ. Сьогоднішня влада, думаю, зрозуміла, що не дасть людям обіцяного хліба. Обіцяних 4000 євро зарплати для вчителів не буде, не буде підвищення пенсій в кілька разів…Політологи завжди перед виборами казали, що телевізор переміг холодильник. І от знову сьогоднішня влада включила для українців телевізор, видовище, за яким хоче заховати 100% невиконання своїх передвиборчих обіцянок і кроки, які шкідливі для розвитку України, як держави. Тут мова йде і про землю, і про безпеку, і про повернення окупованих територій, і про багато глобальних інтересів”.

За словами нардепа, якщо влада продовжить демонструвати суспільству видовища, це може обернутися користю для ворога.

“Сьогоднішня заява Портнова про те, що в Україні відбулася не Революція Гідності, а “революція злодіїв”, як він написав, – це насправді сигнал того, а як реагуватиме українське суспільство, коли в нього кидають таку чітку російську пропаганду. Дуже шкода буде, якщо влада заграється видовищами настільки, що суспільство не буде здатним реагувати на такі чіткі російські речі, які намагаються всадити у наші голови. Я переконаний, що суспільство не повинно допустити видовищ як панацеї від своїх негараздів. Ми повинні відкинути ці видовища і повернутись до реальних справ”, – додав Олег Синютка.