Про це йшлось на нараді у Львівській облраді, яку провів заступник начальника управління з питань соціально-культурної діяльності Львівської обласної ради Андрій Холявка.

Зокрема, 11 жовтня у Кінопалаці імені Олександра Довженка відбудеться прем’єра фільму «Історія однієї Криївки». Серед інших заходів, які планують провести у Львові 13 жовтня – Марш Слави Української Повстанської Армії (урочиста хода ветеранів УПА, представників громадських організацій, учасників клубів військово-історичної реконструкції); автопробіг; військово-історичне дійство «Бій відділів УПА проти підрозділів німецького «Вермахту».

14 жовтня, відповідно до попередньої програми, у Львові відбудеться покладання квітів до Меморіалу невідомому вояку УПА, до пам’ятників Степанові Бандері та Романові Шухевичу. У гарнізонному храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла буде відслужена Літургія, а також члени Львівського обласного козацького товариства ВГО «Українське реєстрове козацтво» та Львівської громадської організації Козацьке Стрілецьке Братство приймуть присягу.

Окрім того, 14 жовтня на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку прийматимуть Урочисту Клятву першокурсники Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Того ж дня у сесійній залі Львівської обласної ради відбудуться урочистості з нагоди відзначення 71-ої річниці утворення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва.