На Львівщину прибуде 12,5 тисяч спостерігачів із Донецької області на другий тур гшолосування, — повідомив сьогодні на прес-конференції керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича Олексій Радзієвський
Олексій Радзієвський не сказав де вони будуть проживати, але зазначив: „Ми з радістю їх приймемо. Ми лише їх попередимо, щоб вони обережно реагували на гостинність галичан. Щоб вони не відкидали цієї гостинності, а щоб вони обережно на неї реагували”.
„Ми їх попередимо, що якщо хтось з них піде з виборчої дільниці на віддаль 500 метрів оглядати охайне подвір’я галичанина і його прекрасні, чистенькі свинки і його хату, а тим більше їсти його вареники із бульбою і з салом і при цьому розуміючи входити в той, неслужбовий контакт з господарем, то він буде притягнутий до відповідальності”, — розповів він.
Олексій Радзієвський зауважив, що на одній з дільниць „ми мали цих двох спостерігачів, а за Януковича – нульовий показник. Вони забули проголосувати”.
Він також запевнив: „В кінці дня голосування вони, тобто донецькі і місцеві, не будуть співати пісню з кінофільма „Весна на зарєчной улице” разом, біля виборчої дільниці