Співробітники Департаменту кіберполіції спільно із слідчими Нацполіції викрили осіб у створенні та адмініструванні онлайн-кінотеатрів.

Про це інформує департамент Кіберполіції України.

У Києві кіберполіція викрила мешканця столиці, 1982 року народження, у створенні чотирьох онлайн-кінотеатрів та порушенні авторських прав. Його діяльність була орієнтована на користувачів з України, Росії, Білорусії та Молдови.

Також на Черкащині кіберполіція припинила незаконну діяльність місцевого мешканця, 1988 року народження, який створив та адміністрував онлайн-кінотеатр. Фігурант надавав доступ користувачам до бібліотеки художніх, анімаційних фільмів та серіалів без відповідних дозвільних документів правовласників.

Прибуток фігуранти отримували від розміщеної на вебресурсах реклами. Оплата за рекламу надходила на електронні гаманці забороненої на території України платіжної системи.

Правоохоронці провели обушки, вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, флеш накопичувачі, жорсткі диски, банківські картки та інші речові докази.

За вказаними фактами порушені кримінальні. Фігурантам загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Як повідомлялося, кіберфахівці СБУ викрили масштабний продаж несертифікованих біодобавок через інтернет та розгалужену мережу колл-центрів.