Слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань затримали та повідомили про підозру одному з керівників управлінь ГУ ДПС в Донецькій області під час одержання неправомірної вигоди.

Як зазначають у Держбюро розслідувань, чиновниця підозрюється у одержанні неправомірної вигоди службовою особою, що займає відповідальне становище.

Зазначається, що податківиця налагодила незаконну схему одержання «данини» від підприємців за нестворення перешкод у діяльності. За свої “послуги” вимагала до 1 відсотку від валового обороту підприємств за місяць, що становить близько 1 000 доларів США.

Зафіксовано факти одержання хабарів на загальну суму більше 50 000 гривень.

Проводяться обшуки у Слов’янсько-Лиманському управлінні ГУ ДПС в Донецькій області та за місцем проживання підозрюваної.

Підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Як повідомляв “Вголос”, директор лікарні вимагав гроші за оформлення документів про наявність у пацієнтки професійного захворювання дихальних шляхів.