13 депутатів Винницької міськради стверджують, що члени Винницького комітету захисту України насправді переслідують одну мету - захопити владу у місті. Про це йдеться у зверненні до громадськості міста Винники, Львова та Львівської області.
„Чому в комітет ввійшли лише колишнє керівництво містом (п. Хомуляк, перебував міським головою 8 років в повній бездіяльності, від якого 2 роки назад відмовилися мешканці Винник) та ряд депутатів, серед них і провладні, та керівники сумнозвісної „Колібрі”, які відомі усій Львівщині. Чому в комітет не ввійшли представники різних політичних партій, громадськості. Тому, що мета була одна – захоплення загубленої колись влади. Адже першою вимогою так званого Комітету було звільнення всіх працівників Винниківської міської ради, зайняття приміщень і - керувати містом. Отже не захист Конституції, а лише власну меркантільну мету переслідують вони. А мешканці повірили Комітету, адже бажають одного – захист Конституції, проти фальсификації виборів”, ― сказано у зверненні.
У місті Винники 24.11.2004 року відбулося Віче за участю громадськості міста, на якому депутат Винниківської міської ради п. І. Герман оголосив про створення в місті Винники комітету захисту Конституції України. Віче схвально сприйняло створення цього комітету, який вкрай необхідний зараз, аби встановити порядок в державі.
Депутати запевняють, що насправді вони і виконком міста Винник підтримують народ і президента Віктора Ющенка, приймають участь і допомагають акціям, які відбувають в підтримку Віктора Ющенка.
„Разом з громадянами Винник міська рада та її виконавчий комітет підтримують вільне волевиявлення громадян нашого міста”, ― сказано у зверненні.
Звернення підписали депутати, члени виконкому, виконком Винниківської міської ради:
Денега І.С., Булич С.В., Соколик О.Д., Городецький О.А., Шуберт Л.С., Шевчук О.П., Гій Л.Б., Джумак В.В., Копко І.Й,, Куменко Й.О., Будна І.В., Березовський М.Я., Пизьо Г.П.
Як повідомляло агентство, громада Винник вимагає відставки міського голови-члена Партії регіонів Сергія Уварова. У Винниках створено ініціативну групу і розпочато збір підписів за проведення референдуму про недовіру міському голові. 23 листопада депутати Винницької міської ради на засіданні поставили на голосування питання про недовіру міському голові. Проте голоси депутатів поділилися порівну. Засідання сесії вирішено не закривати. У місті розбито наметове містечко, збираються підписи за відставку Сергія Уварова. Однією із причин недовіри громади до міського голови стала його непослідовна політика у питанні визнання Віктора Ющенка законним президентом.