13 тисяч підписів на підтримку акції „Буняк – іди геть” зібрало Громадське об`єднання „За справедливість”, — про це повідомив сьогодні під час прес-конференції голова ГО „За справедливість”, депутат Львівської міської ради Григорій Козловський.
За словами Григорія Козловського, збір підписів розпочався 6 днів тому.
„На сьогоднішній день у місті працюють 4 пересувні палатки, які проводять збір підписів, та 5 бригад по 3 чоловіка, які ходять по квартирам і збирають підписи”, — відзначив Григорій Козловський.
Григорій Козловський наголосив на тому, що почались безпідставні затримання активістів ГО „За справедливість” працівниками райвідділів м. Львова під час розклеювання ними інформаційних листівок.
Також 24 жовтня група людей вчинила спробу демонтувати намет, який стояв поблизу пам’ятника Данилу Галицькому. Під час спроби нападу на намет, був порізаний ножем один з банерів, які висять на наметах.
Увечері 24 жовтня під час збирання підписів на Сихові на одного з активістів було вчинено напад двома невідомими, які відібрали у нього підписні листи.
Григорій Козловський зазначив, що збір підписів триватиме й надалі. „Ми націлені йти до кінця, поки мер не залишить місто”, — сказав він.
Причиною невдоволення діяльністю міського голови, за словами Григорія Козловського, є маніпулювання бюджетом у Львівській міській раді: досі мешканці міста не забезпечення теплом та водою. „Мільйони йдуть не туди, куди треба”, — сказав він.
Фірми, киї могли би забезпечити водопостачання у м. Львові відмовляються працювати з Любомиром Буняком, тому що він не тримає слова, — відзначив Григорій Козловський.
Він також заявив, що у ГО „За справедливість” думають про долучення підписів, які збирались у квітні цього року, але побоюються, „щоб нас не підставила влада”, — зазначив Григорій Козловський.
28 жовтня на площі біля Ратуші ГО „За справедливість” проведе мітинг, на якому львів`яни зможуть висловити своє ставлення до стану справ у Львові.