Станом на сьогоднішній день на Львівщині зібрали близько 130 тис. підписів за Віктора Ющенка, — повідомив сьогодні на прес-конференції керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка, народний депутат Петро Олійник.
„Ми маємо 104 тис. підписів. Це без нашої недільної акції. Загалом близько 130 тис. без недільного обліку”, — відзначив Петро Олійник.
71 із 130 тис. зібраних підписів вже передано у центральний виборчий штаб, близько 30 тис. підписів зараз проходять перевірку.
„Технологічно не можливо було зібрати 200 тис. підписів протягом липня”, — зазначив Петро Олійник.
На Львівщині планується зібрати не менше 300 тис. підписів в підтримку Віктора Ющенка.
Як повідомляло агентство, в підтримку Віктора Януковича на Львівщині зібрано близько 130 тис. підписів, Олександра Мороза ― 65 тис. підписів, Анатолія Кінаха ― 3 тис. підписів. Кількість підписів, зібранив в підтримку інших кандидатів наразі не відома. Збір підписів продовжується.
20 вересня кандидати у президенти повинні передати зібрані в їх підтримку підписи в ЦВК. Кожний кандидат повинен зібрати не менше 500 тис. підписів, при цьому в 2/3 областей повинно бути зібрано не менше 20 тис. підписів в кожній.