Протягом січня-вересня 2020 року у повному обсязі здійснене фінансування органів сектору безпеки і оборони України - 167 912,7 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба Апарату РНБО.

''Апарат Ради національної безпеки і оборони України у рамках контролю за виконанням рішення РНБО України від 2 листопада 2019 року ''Про пропозиції до проекту Закону України ''Про Державний бюджет України на 2020 рік'' по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України'', проаналізував стан відповідного фінансування сектору безпеки і оборони України протягом січня-вересня 2020 року.

Фінансування сектору безпеки і оборони України за загальним фондом держбюджету за цей період здійснено у повному обсязі відповідно до помісячного розпису асигнувань – 167 912,7 млн гривень'', - йдеться у повідомленні.

За оперативними даними, до спеціального фонду державного бюджету за цей період надійшло понад 93,0% надходжень від річного плану.

За результатами наведеного вище аналізу Секретар РНБО України Олексій Данілов акцентував на необхідності забезпечення органами сектору безпеки і оборони своєчасності й ефективності використання коштів.

Як писав ''Вголос'':