Розбита машина знаходиться в горах на висоті майже 5 км. Всі члени екіпажу і пасажири – 14 людей загинули при катастрофі, передає Reuters.

Керівник пошуків - генерал поліції Гектор Дуланто повідомив пресі, що вертоліт Sikorsky S-58ET був виявлений на схилі г. Мама Роза, зараз до нього просувається основний загін рятувальників.

Зазначимо, на борту вертольота знаходилися 11 пасажирів-іноземців: вісім громадян Південної Кореї і по одному з Данії, Чехії та Швеції. Всі корейці були фахівцями, які працювали над створенням в Перу об'єктів гідроенергетики. Для надання сприяння в пошуках своїх співробітників в Південну Америку попрямував віце-президент Korea Water Resources Corporation, а також представники Samsung C & T.

Останній раз радіообмін з вертольотом, що належить авіакомпанії Helicusco, відбувся вдень 6 червня, з тих пір екіпаж машини на зв'язок з землею не виходив. Він здійснював переліт з м. Куско в м. Масуко.

До останнього моменту у рятувальників залишалася надія на те, що пілоти благополучно посадили машину, так як автоматичний аварійний маяк, який включається при катастрофі, не було активовано.

Джерело: РБК-Україна