149 випадків затримання правоохоронними органами активістів Громадянської кампанії „Пора!” зафіксовано протягом часу діяльності організації.
Про це повідомили сьогодні під час прес-конференції у Львові представники Громадянської кампанії „Пора!”.
Двох із затриманих було засуджено до адміністративного арешту.
Лідером по затриманнях серед райвідділів по всій території України є Галицький райвідділ м. Львова – службовцями цього райвідділу було затримано 11 осіб.
Містами-лідерами за кількістю затриманих активістів „Пори!” є Івано-Франківськ та Миколаїв (по 30 затриманих осіб протягом часу діяльності організації). Третє місце займає Львів – 19 затримань. На четвертому – Чернігів та Луганськ (по 12 осіб). На п’ятому – м. Чернівці – 10 затримань. За словами членів організації, частіше за все активістів затримують по причині відсутності вихідних даних на листівках. Також одного з активістів у м. Кіровоград вже виключили з ВУЗу.
За словами активістів кампанії, правоохоронні органи грубо ігнорують Конституцію, якій вони присягали.
Все-таки представники ГО „Пора!” зауважили, що рядові міліціонери, на відміну від вищого керівництва, підтримують їх морально.
Вони наголосили на тому, що їх боротьба спрямована проти діючого режиму, а не проти влади, а головна ціль їх боротьби – чесні вибори.
ГО „Пора!” створено 28 березня 2004 року.