Оксана Дащаківська нагадала, що з вчорашнього дня почався дуже важливий етап виборчої кампанії – ознайомлення зі списками виборців.

«З огляду на те, що змінено процедуру, і вперше ДВК отримували списки виборців в органах ведення державного реєстру виборців, було дуже складно багатьом окружним виборчим комісіям організувати процес передачі», – розповіла виконавчий директор КВУ Львівщини.

За її словами, чимало представників технічних партій, які увійшли в ДВК, просто не являлися на дільниці, їх було складно організувати, тому і процес передачі списків виборців затягнувся.

«Така проблема мала місце в усіх виборчих округах. Тим не менше, станом на вчора лише 15 дільниць у Львівській області не отримали списків виборців. Всі інші списки виборців отримали і представили їх для ознайомлення», – повідомила Оксана Дащаківська.
Вона наголосила, що члени ДВК зобов’язані ознайомити громадськість зі списками виборців, позаяк члени ДВК писали відповідні заяви.

«Це їхні прямі обов’язки – ознайомити зі списками виборців. І це має за собою юридичні і правові наслідки, якщо цього не робити. Саме тому я закликаю дільничні виборчі комісії максимально швидко провести цю процедуру», – зазначила виконавчий директор КВУ Львівщини.