За даними Західноукраїнського центру «Жіночі перспективи», від 10 до 15% жінок у Львівській області стикалися із проявами сексуального домагання на робочому місці.

Як пише «Кореспондент», за словами юрисконсульта Галини Федькович, доповідача Львівського прес-клубу реформ щодо гендерної нерівності, насамперед, це були неприємні дотики, поглажування, репліки на їх адресу та інше. У таких випадках більшість жінок або мовчки терпіли, боячись втратити роботу, або звільнялися.

Федькович відзначила, що в Україні немає практики звернень до судів у випадках сексуального домагання. «У ЄС кожен працедавець повинен мати прописані механізми, як боротися із сексуальними домаганнями на робочому місці. Якщо ж працедавець не запобіг таким випадкам у колективі, його фірма сплачує штраф», - розповіла юрисконсульт.

У свою чергу директор Центру розвитку персоналу «Меандр» Любов Стець відзначила, що у Львівській області є підприємства, які також у своїх статутах прописують подібні випадки та передбачають відповідальність за сексуальні домагання. Однак число таких фірм є незначним.

Крім того, Федькович відзначила, що Закон України «Про рівні права і можливості жінок та чоловіків» є недосконалим. Відповідальність за сексуальне домагання в цьому законі передбачена «без усякої конкретики». «Тому більшість українських жінок просто терплять, у крайньому випадку, звертаються до психологів, але у жодному випадку не до юристів», - констатувала доповідачка.

Нагадаємо, що у звіті державного департаменту США, оприлюдненому в березні цього року, говориться, що в 2006 році в Україні однією із найнегативніших тенденцій було порушення прав жінок і дітей.

Зокрема, згідно з висновками авторів документа, 70% українських жінок стають жертвами домашнього насильства, багато з них зазнають сексуальних домагань з боку своїх співробітників. У свою чергу наприкінці липня цього року Хельсінкський союз із прав людини відзначив погіршення дотримання прав людини в Україні у 2006 році порівняно з 2005.

Заведено вважати, що лідерами в питаннях постановки і розв’язання проблем гендерної нерівності і сексуальних домагань є США. Однак у США увага до проблеми сексуальних домагань має порівняно коротку історію. В 1964 році Конгрес США прийняв Закон про Цивільні Права, у якому встановив незаконність дискримінації за расовою, релігійною і національною ознакою.

За іронією долі, дискримінація за статевою ознакою з'явилася в законі лише в останній момент. Однак саме це доповнення не тільки в цілому позитивно вплинуло на утвердження становища жінки в американському суспільстві, але, зокрема, стало юридичною підставою для формування громадської думки і правового відношення до такого явища, як сексуальні домагання. Саме поняття сексуальне домагання – sexual harassment – з'явилося в 1974 році в ході розгляду в суді справи про помічницю лікаря, яка була змушена звільнитися з роботи через приставання боса.