Про це йдеться у сюжеті «ТСН»

«Я просто… ну як сказати… за правильне, за правильну думку. У нас з Україною стали дуже різні політичні погляди. У них думка нав’язується, що Україна єдина, як там пишеться…», – розповідає Богдан Кравченко на камеру.

Про те, як завербували підлітка в Макіївському виправному училищі, нинішні опікуни Богдана не згадують. Як і про кримінальне минуле молодого борця за волю «Новоросії». Іще в 13 років хлопця засудили за півтора десятка епізодів грабежів, крадіжок та шахрайств. Через те, що він неповнолітній, опинився не в колонії, а в училищі соціальної реабілітації

На малій батьківщині підлітка воліють не згадувати, бо соромляться свого земляка. Сусіди розповідають, що мати Богдана покинула ще в пологовому. Але вже за півтора місяця після народження хлопця всиновила родина Кравченків. Згодом у подружжя народились і дві доньки. Люди переконують, що до всіх дітей ставилися однаково – любили й виховували в добрі. Однак уже в 10 років Богдан уперше вкрав.

Саме хлопця вважають винним і в смерті його названої матері. «Їй стало зле біля п’ятої ранку. Вона прохала викликати «швидку», але цього не було зроблено. Менше того, він забрав з дому цінні речі і втік, закривши двері», – розповідає сусідка Олена Волкова.

Батько Богдана вчинок сина засуджує і не вірить у те, що хлопець виправиться.

«Видно, йому подобається таке життя. Він і тут скільки… кражі були, скільки батько за нього платив! Невиправимий він взагалі. Туди, куди він перейшов, у мене не вкладується в умі, як це можна так зробити!», – каже батько Микола Кравченко.

Але якщо рідні на Богдана вже не чекають, то правоохоронці навпаки. Стосовно малолітнього бойовика тут відкрили кілька кримінальних проваджень. Хлопцю загрожує до 10-ти років позбавлення волі.