150 працівників ДПА у Львівській області залучені до чергування на виборчих дільницях у день виборів, 21 листопада, з метою забезпечення правопорядку.
Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник голови ДПА у Львівській області, начальник управління податкової міліції Станіслав Коваленко.
Станіслав Коваленко відзначив, що податківці чергуватимуть на дільницях на прохання про допомогу з боку начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала. Останній надіслав відповідного листа.
Станіслав Коваленко стверджує, що лише цим працівникам податкової. які будуть залучені до чергування на дільницях, керівництвом було дано пораду отримати відкріпні талони.
Заступник начальника ДПА у Львівській області відзначив, що наразі службове розслідування, яке проводить керівництво обласної податкової, не підтвердило інформацію, озвучену декількома працівниками Миколаївської МДПІ про те, що їх примушували здавати паспорти і брати відкріпні не тільки для себе, але й для членів родин.
„Такої вказівки ніким не давалося і інші присутні на нараді особи не підтверджують їх слів”, ― сказав він.
Як повідомляло агентство, 16 листопада прес-центр ДПА у Львівській області розповсюдив заяву, в якій було повідомлено про те, що керівництвом ДПА у Львівській області буде проведене службове розслідування повідомлень, які прозвучали під час прес-конференції працівників Миколаївської МДПІ, і їм буде дана правова оцінка.
Шестеро працівників податкової міліції Миколаївської МДПІ 15 листопада заявили про політичний та адміністративний тиск на них з боку їх керівництва щодо голосування у другому турі президентських виборів.