ЛЬВІВ, 24 ЛИПНЯ, PRESSTIME.COM.UA - На стаціонарному лікуванні в медичних закладах Львівської області знаходиться 167 осіб, з них 44 дитини та 14 рятувальників, які брали безпосередньо участь у гасінні пожежі, їх стан задовільний.. Про це повідомило МНС України.

Важких хворих немає.

Станом на 7 год. 24 липня обстановка в зоні надзвичайної ситуації знаходиться під повним контролем. Проводяться роботи з підняття і транспортування цистерн з жовтим фосфором.

Піднято і завантажено на залізничні платформи 13 цистерн. На 2 цистернах здійснюються роботи з ліквідації пробоїн та тріщин. Повністю відновлено пошкоджену ділянку залізничної колії на одному напрямку руху, ведуться роботи з відновлення колії на другому напрямку руху. Укладено 25 м тимчасової колії для забезпечення роботи кранів. Цілодобово підтримується подача пожежної піни на пошкоджені цистерни та забруднену фосфором територію. Згідно із затвердженим планом проводяться роботи з рекультивації забрудненої фосфором території.

23 липня продовжувалися роботи щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла о 16 год. 55 хв. 16 липня в Буському районі на залізничному перегоні Красне-Броди поблизу станції Ожидів Львівської залізниці внаслідок сходу з залізничної колії 15 цистерн з жовтим фосфором, 6 з яких загорілося (вантажовідправник - Республіка Казахстан (станція Аса), вантажоотримувач - Польща (станція Оклеса), склад потягу - 58 вагонів, з яких 15 - цистерни заповнені жовтим фосфором). О 22 год. 29 хв. 16 липня підрозділами МНС гасіння пожежі завершено та локалізовано розповсюдження токсичних продуктів горіння.