Додаток Summly використовується на iPhone і дозволяє стискати новини до 400 знаків і відкривати їх в компактному вигляді. Постійними користувачами (а також інвесторами) цього додатка є мільярдер Руперт Мердок і вдова Джона Леннона Йоко Оно.

Коментуючи продаж свого додатка, Нік Д'Алоізіо зазначив: «Якщо у вас є хороша ідея, або ви думаєте, що на ринку є вільна ніша, просто заповніть її, оскільки по всьому світу є багато інвесторів, які прямо зараз знаходяться в пошуку компаній для інвестування».

Юний розробник зазначив, що раніше був ключовим акціонером Summly, а гроші, доступні після продажу, буде інвестувати, хоча його вік і накладає деякі правові обмеження на можливість розпоряджатися ними.

Нік Д'Алоізіо освоїв систему комп'ютерного кодування у віці 12 років, коли Apple запустила App Store. Після цього він почав створювати додатки, включаючи Facemood — сервіс, який визначає настрій користувачів Facebook, а також SongStumblr — сервіс, який допомагає знаходити музику.

Yahoo Inc. — Одна з найбільших американських інтернет-компаній, яка володіє однойменною пошуковою системою.

Штаб-квартира компанії розташована в Саннівейлі, Каліфорнія. Штат компанії налічує 11 з половиною тисяч співробітників, він істотно скоротився порівняно з даними на кінець 2011 року, коли він становив 14,1 тис. Співробітників.

Джерело: РБК