Про це у власному Facebook заявила уповноважений президента України з питань врегулювання ситуації на Сході Ірина Геращенко.

Депутати отримали з Генпрокуратури відповіді, як просуваються справи щодо перевірки законності використання благодійної допомоги для армії та бюджетних коштів.

Геращенко нагадала, що у ВР була створена тимчасова слідча комісія, котра мала розглянути питання неефективного використання коштів для армії.

«Важливо, що Генпрокуратура розглядає зволікання із закупівлями через призму того, як це могло вплинути на життя і здоров’я наших хлопців. Адже кожен невчасно куплений бронежилет чи каска – це життя конкретного солдата на передовій», – переконана Геращенко.

За її словами, Генпрокуратура інформує, що закуплені Міноборони 17 тисяч бронежилетів не відповідали заявленому 4 класу захисту; виявлені порушення і при закупівлі лікарських та медичних засобів та дизпалива. Також Генпрокуратура розслідує справи проти деяких колишніх міністрів оборони, причетних до зловживань. «Слідкуємо за ходом розслідування», – резюмувала Геращенко.