В залежності від висновків суду, Азарову загрожує кримінальна відповідальність, повідомив Вголосу позивач, київський юрист Станіслав Батрин.

«Сьогодні з єдиного реєстру судових рішень нам стало відомо про те, що суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Аблов Є.В. все ж таки відкрив провадження у справі за позовом Батрина С.В. про визнання протиправним та скасування розпорядження Кабінету Міністрів України №  905-р від 21 листопада 2013 р., яким було зупинено процес європейської інтеграції України. Слухання у справі призначено на 18 грудня 2013 року», – повідомив Батрин.Пізніше з подібним позовом до суду звернувся також Микола Катеринчук.

«Водночас, ми підкреслюємо, що на відміну він позову політиків, ми ставимо перед судом також вимогу про визнання відсутності в уряду компетенції. Цим самим, ми боремося не тільки за скасування розпорядження КМУ про призупинення євроінтеграції (що на сьогоднішній день фактично втратило сенс, оскільки судове рішення не відновить процес перемовин з ЄС), а створюємо правову підставу для порушення саме кримінальної справи проти керманичів уряду у тому разі, якщо в суді буде доведено, що в уряду були відсутні повноваження для прийняття такого рішення», – каже Батрин.

Нагадаємо, київський юрист Станіслав Батрин направив до Окружного адміністративного суду м. Києва позов про визнання протиправним та скасування розпорядження Кабміну № 905-р від 21 листопада 2013 р., яким було зупинено процес європейської інтеграції України.