У літньому таборі із радянською назвою діти танцюють під представників російської поп-сцени.

Про це пише T1.

Журналісти відомої інтернет-передачі «Рагу.лі», «спеціалізацією» якої є висміювання несмаку, «пшонкізму» і радянщини, отримали матеріал для можливих нових сюжетів, завітавши до дитячого табору на Волині.

Гості зі столиці Тетяна Микитенко і Андрій Павленко стали свідками того, як на дискотеці в таборі «Супутник» у селі Світязь Шацького району діти танцюють під російську попсу. Журналістівобурило, що малим відпочивальникам увімкнули пісню «18 мне уже» гурту «Руки Вверх».

Свої враження від побаченого ведуча «Рагу.лів» виклала у пості в соцмережі.

За її словами, в цьому таборі обласної організації профспілки працівників освіти і науки своя атмосфера. Директор стверджує, що кожен має право на свої смаки і що він взагалі тут нічого не вирішує.

А ми з Андрієм ходили і думали звідки навколо стільки малоросів», – написала ютуберка.

І прикріпила відеодоказ – ролик із «малороськими» розвагами волинських дітей.

…и целуй меня везде 18 мне уже…Не думала, що почую цей нафталін, проходячи повз дитячий табір на Волині, але тут в…

Опубліковано Танею Микитенко Пʼятниця, 19 липня 2019 р.

 

Не менш експресивним у своїй реакції був її колега, ведучий «Агенції медійної безпеки» Павленко, який теж вважав за потрібне висловитися з цього приводу у Facebook:

«Отакі діла. Діскатєка. Але х.. з тією піснею, слухайте історію…

[ПРО ПЕДАГОГІВ]Отакі діла. Діскатєка. Але хуй з тією піснею, слухайте історію…Проходимо повз дитячий табір, бачимо…

Опубліковано Andriy Pavlenko Пʼятниця, 19 липня 2019 р.

“Проходимо повз дитячий табір, бачимо групу дітей 10 – 13років без вожатої, граються, усі україномовні. Так приємно! Аж коли повертається до них вожата і вони продовжують гру вигукуючи «Эта, эта, эта, а любимая вот эта». Русифікація? Педагоги волинського табору «Супутник» вирощують малоросів? Завітали до них. Директор стверджує що у кожного своя суб’єктивна думка стосовно мови”, – написав він.

Як писав “Вголос”, поведінка водія маршрутки Луцьк-Трускавець обурила пасажира. Водій лаявся, курив і слухав російську попсу.