З 1 до 3 квітня в Харкові відбувався Кубок України з сучасного п'ятиборства серед чоловіків і жінок, а також Відкритий командний чемпіонат України серед юніорів і юніорок.

Про це повідомляє Відділення НОК України у Львівській області.

Головною тріумфаторкою змагань стала львів'янка Ольга Клуннікова (тренери - Н.Роговенко, А.Прибило, М.Клуннікова). 18-річна юніорка стала володаркою Кубка України серед жінок, а також виграла перше місце у Відкритому чемпіонаті України серед юніорок.

Ще одна учасниця зі Львова - 17-річна Олександра Горлова (тренери - Н.Роговенко, С.Березовський) в Кубку України замкнула чільну десятку, а у Відкритому чемпіонаті України серед юніорок стала сьомою. В командній першості серед юніорок у Відкритому чемпіонаті України Ольга Клуннікова та Олександра Горлова стали п'ятими.

Найкраще серед львів'ян-чоловіків у Кубку України виступив 19-річний Юрій Ковальчук (тренери - В.Софієнко, О.Фіалкович, А.Ковальчук, Р.Задорожний, В.Тарнакін) - він став сьомим. Дев'яте місце посів 24-річний Дмитро Балюк (тренери - В.Софієнко, О.Фіалкович, Д.Кірпулянський, В.Тарнакін).

У Відкритому чемпіонаті України серед юніорів Юрій Ковальчук був близьким до медалі в особистій першості, але задовольнився четвертим місцем. Валентин Ільків фінішував восьмим, а Андрій Зубач - 18-м. Показані результати дозволили нашим трьом юніорам здобути бронзові медалі в командній першості.

Читайте більше новин на Вголосі за посиланням: