Коментуючи перспективи об'єднання партії "Наша Україна" (колишня "Реформи і порядок") з "Народним Союзом Наша Україна", депутат парламентської фракції "Наша Україна", член однойменної партії Ігор Осташ повідомив наступне: "Можу сказати, що тривають переговори. З'їзд призначений на 2 липня – гадаю, це й буде останньою межею, за якою остаточно визначаться контури і НСНУ, і різних блоків та об'єднань, котрі будуть поза НСНУ".

"Фактично, не було реальної дискусії в рамках партії, і перша така дискусія повинна відбутися на з'їзді. Там має бути серйозна чоловіча розмова, має прозвучати критика того, що відбувалося. Повинно пройти очищення від баласту "перефарбованих лисиць", - сказав Ігор Осташ.

Народний депутат відзначив: "За інтелектуальним рівнем "Наша Україна" (ПРП – ред.) – це дуже потужна команда. Але на сьогодні час "Х" для прийняття рішення стосовно окремого шляху, очевидно, вже минув. І тому, швидше за все, відбудеться об'єднання. Буде конфігурація об'єднання. А буде це блок чи об'єднана партія, час покаже".
Депутат.org.ua