2 вересня у Львові відбудеться засідання суду, на якому будуть представлені результати експертизи антисемітських публікацій газети "Ідеаліст", це було вирішено на сьогоднішньому засіданні у місцевому суді Личаківського району Львова.
Вже завершилось сьогоднішнє засідання суду, на якому Державний комітет України у справах національностей та міграції представив голова Геннадій Москаль. На засіданні головував суддя Сергій Гирич.
Генадій Москаль оприлюднив інформацію щодо протиправної діяльності Львівської обласної організації ідеалістів України, яка систематично з 1996 року публікує ксенофобські, антисемітські матеріали, розпалюючи міжнаціональну ворожнечу в Україні. Це видно з публікацій в газеті „Ідеаліст”. На сторінках газети досить часто трапляються вислови антисемітського характеру, такі як „Мир вам! Огонь жидам!” та інші.
Як вже повідомляло агентство, у Львові розпочався розгляд справи за позовом Державного комітету України у справах національностей та міграції до газети "Ідеаліст".
Державний комітет України у справах національностей та міграції звинувачує газету „Ідеаліст” у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.
Газета „Ідеаліст” видається щомісяця тиражем від 2 до 5 тисяч примірників із 1997 року і є друкованим органом громадської організації Ідеалістів.