20 травня 2020 року в Україні і в усьому світі відзначають Всесвітній день бджіл, Всесвітній день метрології та День банківських працівників України.

Про це пише "Оглядач".

Всесвітній день бджіл

20 травня відзначається Всесвітній день бджіл. Свято було засновано резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у грудні 2017 року. Цьому передувала ціла низка подій: ухвалення Конвенції та біологічне різноманіття, робота Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) з питань проблем запилення, запилювачів, збереження їх різноманіття, безпеки продовольства та сталого розвитку сільського господарства.

Всесвітній день метрології

День, обраний в ознаменування підписання 20 травня 1875 року в Парижі, на міжнародній дипломатичній конференції, знаменитої "Метричної Конвенції", яка стала першою міжурядовою угодою про науково-технічне співробітництво, що заклала фундамент єдиного міжнародного метрологічного простору.

День банківських працівників України

Це професійне свято було засновано Указом Президента України №316/04 від 6 березня 2004 року. Держава прагне підкреслити важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності.

Прикмети 20 травня

  • Якщо з неба ллє – до рясного урожаю малини і калини.
  • Дощовий день – вересень буде теплим.
  • Якщо вдень сонячно – до гарного урожаю гречки і злаків.
  • Якщо на ясному небі багато зірок – до багатого врожаю грибів і ягід.
  • У місяця гострі кінці направлені вниз – погода повинна бути теплою.