Станом на сьогодні на Львівщині вже зібрано близько 200 тис. підписів в підтримку Віктора Януковича, ― повідомив сьогодні на брифінгу у Львові
Збір підписів ведеться у відповідності з чинним законодавством. Збір підписів буде продовжуватись й надалі. Ми будемо мати ще більше підписів”, — сказав Олексій Радзієвський.
керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича Олексій Радзієвський.
Голова Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича Олексій Радзієвський вважає, що обласний виборчий штаб Віктора Ющенка недооцінює їх можливості у цьому питанні на Львівщині . „Петро Олійник явно недооцінює наші можливості”, —сказав він.
За словами Олексія Радзієвського, твердження Петра Олійника з приводу того, що свої підписи за Віктора Януковича ставлять вже мертві – наївне. „Нам достатньо живих душ, які є на території Львівщини і які добровільно ідуть і ставлять свої підписи”, — сказав Олексій Радзієвський.
Олексій Радзієвський наголосив, що підписи збираються на добровільних основах. „Ніхто ні до кого не пристає з своїми агітками”, — повідомив він.
„Діє близько 8 тис. агітаторів, які ведуть роз’яснювальну роботу щоденно у нашій області”, — додав Олексій Радзієвський.