Про це сьогодні під час звіту про підсумки роботи територіального господарського комплексу та виконання Програми соціально-культурного та економічного розвитку Львівської області повідомив начальник головного управління економіки ЛОДА Денис Шмигаль.

Реструктуризація та модернізація підприємств гірничої хімії у 2010 році виконана на суму 12,8 млн. грн., реконструкція ЦМЛ м. Червоноград, з метою відкриття там пологового будинку на суму майже 4 млн. грн., будівництво двох шкіл – близько 3 млн. грн., реконструкція та будівництво доріг комунальної власності м. Львова - 98 млн. грн.

За словами Дениса Шмигаля, до найважливіших робіт також можна віднести реконструкцію та капітальний ремонт дороги Т-14-16 Львів - Пустомити – Мединичі, у зв‘язку з реконструкцією міжнародного аеропорту Львів, на суму 10 млн. грн.

Орієнтовна сума недофінансування з державного бюджету, за інформацією начальника управління економіки ЛОДА, становить 274 млн. грн., з місцевого бюджету – 596 млн. грн.

Основними роботами, які проведені за рахунок місцевого бюджету, на думку Дениса Шмигаля, були: будівництво та реконструкція об‘єктів водопостачання та водовідведення у м. Львові – понад 4 млн. грн., будівництво та реконструкція доріг комунальної власності м. Львова – понад 37 млн. грн., реконструкція ЦМЛ м. Червоноргад – 1,3 млн. грн., будівництво школи в с. Черниці Миколаївського району – 2,7 млн. грн., провелення протиаварійних і ремонтно-реставраційних робіт по об‘єктах культурної спадщини області профінансовано на суму понад 2,5 млн. грн., проведення комплексу заходів з використання та охорони об‘єктів культурної спадщини профінансовано майже на 2,8 млн. грн.