У прес-центрі Об’єднаних сил, що ведуть операцію проти російських гібридних сил на окупованій частині Донбасу, пообіцяли адекватну відповідь на обстріли противника і під час перемир’я, що має початися опівночі.

Про це повідомляє прес-служба ООС у Facebook.

Командування Об’єднаних сил підтвердило, що на виконання рішення, ухваленого в Мінську під час засідання Тристоронньої контактної групи, з 00 годин 01 хвилин за київським часом 21 липня 2019 року уздовж всієї лінії розмежування в районі проведення ООС у Донецькій та Луганській областях встановлюється «режим тиші», що передбачає обопільне припинення ведення вогню з будь-яких видів озброєння.

«Водночас наголошуємо, що підрозділи Об’єднаних сил адекватно відповідатимуть на ворожі обстріли у разі порушення російськими окупаційними підрозділами режиму припинення вогню та здійснення ними збройних провокацій й обстрілів наших позицій чи мирних населених пунктів», – мовиться в повідомленні.

Також зазначається, що відповідно до чинного Законодавства України, Об’єднані сили мають право і зобов’язані забезпечити збереження життя і здоров’я військовослужбовців, цивільного населення, не допустити втрати території.

Нагадаймо, 20 липня, група експертів у сфері стратегічних комунікацій з країн НАТО відвідала Приазов’я для вивчення освіду та нових підходів, які застосовуютьс Збройними Силамим України, органами місцевої влади та структурами сектору оборони й безпеки у напрямках реалізації стратегічних комунікацій в районі проведення операції Об’єднаних сил.