У цей день жителів Львівщини закликають прикрасити свої будинки, подвір’я, балкони чи вікна державним стягом, аби урочисто відзначити важливе для України свято, повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

У цей день на Львівщині також відбудеться ряд урочистих заходів.

Програма

ЧасЗахід
Упродовж дняМолитва за Україну у всіх храмах області
11:00Покладання квітів та запалення лампадок на могилах борців за незалежність України на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища. Екуменічна панахида.
11:20 Покладання квітів до Меморіалу воїнам Української Галицької Армії на Личаківському кладовищі.
11:25Запалення лампадок до могил Держсекретаря військових справ ЗУНР Д. Вітовського, коменданта Січових Стрільців М. Галущинського, керівника і засновника «ПЛАСТу» О. Тисовського, воїна УГА С. Левицького
11:30Запалення лампадок до могили учасника АТО В. Гурняка
11:40Покладання кошика з квітами та лампадок до могили Президента Національної Ради ЗУНР Є. Петрушевича
11:45Покладання лампадок до могил воїнів АТО на полі почесних поховань № 76 Личаківського кладовища. Екуменічна панахида.
13:00Відкриття меморіальної дошки, присвяченої 100-річчю формування першого Львівського піхотного полку імені князя Лева на будівлі ПВК «Захід».
17:00Проведення мистецького дійства «100-річчя Соборності», громадського віча та акції «Живий стяг Соборності» на площі перед пам’ятником Т.Шевченку.
18:00Урочиста академія з нагоди Дня Соборності України у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької