Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Розпочнеться тиждень мобільності 16 вересня о 13 год. в парку ім. І. Франка «Дитячими вело-забавами». До участі запрошуються діти, які тільки-но сіли на велосипед, а також учні та студенти. У програмі забав різні конкурси, вікторини та міні-змагання, пов’язані з велосипедом: подолання штучних та природних перешкод, візуальне орієнтування велосипедиста, правила дорожнього руху. Найкращі будуть нагороджені призами та грамотами.

В рамках масштабної компанії «Велосипедом на роботу» у п’ятницю, 21 вересня, між працівниками львівських компаній та самими компаніями за узгодженим з ДАІ маршрутом відбудуться велоперегони. До участі у змаганнях запрошуються усі компанії міста та їх працівники. Стартуватимуть велоперегони о 11 год. від Монументу Слави на вул.Стрийській. Маршрут перегонів: вул.Гвардійська – вул.Коперника – вул.П.Дорошенка – вул.Беринди – пл.Катедральна – пл.Ринок. Для  того, щоб стати учасником велоперегонів необхідно зареєструватися (http://goo.gl/VpmyT). Переможці перегонів окрім кубків та медалей отримають цінні призи від організаторів змагань.

В рамках Європейського тижня мобільності відбудеться також фотоконкурс «Вело-Львів», метою якого є продовжити формувати «моду» на використання велосипедів у місті. За умовами конкурсу з 11 до 20 вересня необхідно надіслати фотографію, на якій повинен бути зображений найбільш європейський транспортний засіб – велосипед та одне з найбільш європейських міст України – Львів. Визначення переможців та нагородження відбудеться 21 вересня. Деталі на порталі visitlviv.net.

Субота, 22 вересня, оголошується днем без автомобіля. В цей день усім мешканцям і гостям міста рекомендується використовувати будь-який вид транспорту, окрім власного авто.

Закінчиться тиждень мобільності в неділю, 23 вересня, вело-заїздом центральною частиною міста. Головною ідеєю заходу є показати львів’янам, що велосипедом зручно і приємно їздити на роботу, на навчання, чи у справах. І що велосипед – це, в першу чергу, засіб пересування, який ідеально пасує для Львова. Стартує вело-парад о 16 год. за маршрутом: вул. Університетська - вул. Словацького – вул. Стефаника – вул. Дудаєва – вул. Саксаганського – вул. Ш. Руставелі – вул. Зелена – вул. Студентська – вул. К. Левицького – вул. Князя Романа – пл. Галицька – просп. Свободи – вул. Беринди – пл. Ринок – вул. Підвальна – вул. Валова.

Крім того, у Львові буде встановлено дві нових вело-парковки. Місця для них виберуть самі велосипедисти. Голосування за два місця, де, на думку вело-любителів, необхідно встановити місця для паркування, розпочинається сьогодні у Facebook на сторінці «Асоціації велосипедистів Львова».