23-24 листопада 2018 року у  Львові відбудеться VIІ Міжнародна виставка «Вища освіта-2018». Це унікальна спеціалізована виставка українських і закордонних вищих навчальних закладів на теренах Західної України.
Організатори виставки: Міжнародний освітній центр за підтримки Львівської торгово-промислової палати, Управління освіти Львівської міської ради та Департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації, Львiвського мiського центру зайнятостi.
Місце проведення: Львівський палац мистецтв, м. Львів, вул. Коперника, 17.
Виставка працюватиме: 11.00…17.00 год. (п’ятниця), 11.00…16.00 год. (субота).
Щороку у Виставці беруть участь вищі навчальні заклади України та зарубіжжя. Цьогоріч зголосилося близько 30-х, зокрема на вибір абітурієнта буде представлено безліч різноманітних спеціальностей (економічна та медична, аграрна чи гірнича, фармацевтична чи військова тощо).
Учасники Виставки зможуть поспілкуватися з представником кожного ВНЗ, а також отримати інформацію  про навчання в Польщі, дізнатися про особливості здобуття освіти в чеських чи  словацьких університетах.
У програмі виставки передбачено:
  • семінар від Львівського міського центру зайнятості, пiд час якого відбудеться профорiєнтаційне тестування для старшокласників;
  • презентації освітніх можливостей від освітньої організації Teraz Wrozlaw (Польща);
  • презентація освітніх програм Словацької республіки;
  • семінар для професорсько-викладацького складу ВНЗ про умови забезпечення високого рівня якості вищої освіти;
  • майстер-клас із підготовки до кембриджських іспитів.
Додаткова інформація — на сайті: http://educenter.com.ua/vustavka
Міжнародний освітній центр створений із метою інформування українських абітурієнтів про навчальні можливості за кордоном, розширення доступу до здобутків сучасної світової освіти. Ми прагнемо, щоб українська молодь отримала міжнародний освітній досвід, який успішно буде використаний для розбудови України.