Про це йдеться на сайті організаторів концерту.

«На сцені Крокус Сіті Холу Ані Лорак представить на біс одне з кращих шоу року – «Кароліна»! Всі номери концерту переплетені єдиною сюжетною лінією, і кожна пісня, кожен номер є самостійною невеликою історією про маленьку дівчинку з крихітного містечка, яка не мала за плечима нічого, окрім бажання стати співачкою, яка незважаючи ні на що, здійснила свою заповітну мрію. Вона любила, вона втрачала, вона розчаровувалася… Але зберігши в своєму серці віру в добро, віру в любов – вона зуміла перемогти труднощі і стати Ані Лорак. І тепер вона може сказати підростаючому поколінню: «Подивися, я змогла, а значить і ти зможеш! Повір у себе, у свої сили, ніколи не здавайся. Ти і тільки ти – режисер свого життя», – йдеться у рекломному анонсі.

Організатори також додали, що шоу Ані Лорак – це виключно живий звук, неповторний голос співачки, пісні, що завоювали визнання і любов глядачів країн СНД і Балтії, ефектні танцювальні постановки, яскраві костюми і барвисті декорації. Окрім цього спеціальним гостем концерту буде Григорій Лепс.

Квитки коштують від 800 до 18 тисяч рублів.

Як відомо, серпневий концерт співачки Ані Лорак в одеському нічному клубі «Ібица», що супроводжувався сутичками сотень одеситів з бійцями спецзагону міліції та охоронцями клубу, з ініціативи Одеської облдержадміністрації скасовано.

Під час сутичок у Одесі міліціонери били лежачих протестувальників.

Львівські активісти обіцяють Лорак «гостинні» прийоми на майбутніх концертах.

Натомість Лорак не розуміє, чому її пікетували в Одесі.

Згодом співачку запросив розважати терористів на Донбасі народний депутат-регіонал, лідер сепаратистського руху «Південний схід» Олег Царьов.

Нагадаємо, що через мовчазну позицію Лорак щодо Майдану багато активістів не сприймають її творчість. 2 червня Ані Лорак планувала виступити у Львові із сольним концертом. Через загрозу бойкотування концертів, вона скасувала їх у Західній Україні. Згодом ініціатори бойкоту заявили, що  обіцяють не бойкотувати, якщо співачка виконає пісню «Путін – ***ло».

В кінці травня Ані Лорак привезла з Москви дві нагороди від RU TV, що також викликало бурхливу реакцію у суспільстві.