Про це повідомив прес-центр СБУ.

Він незаконно придбав та встановив «скімер» на карткоприймач банкомату одного з харківських банків і розмістив на банкоматі мініатюрну відеокамеру, яка фіксувала PIN-коди клієнтів. У подальшому іноземець планував використовувати отриману інформацію для виготовлення дублікатів платіжних карток.

У червні 2013 року співробітники СБ України затримали зловмисника. Правоохоронці виявили у нього спеціальне обладнання для виготовлення дублікатів платіжних карток, підготовлені для підробки пластикові картки з магнітними стрічками та так зване скімінгове обладнання, яке він встановлював на банкомат.

За висновками експертів, демонтовані з банкомату і вилучені у правопорушника технічні пристрої є спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації.

Суд визнав росіянина винним у скоєнні злочину передбаченого ч.1 ст.359 (незаконне придбання, збут чи використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації) Кримінального кодексу України та засуджений до позбавлення волі строком на 1 рік і 6 місяців.