Такі результати соціологічного дослідження «Українська правда» презентувала у Парижі на конференції Антикорупційної мережі для країн Східної Європи та Центральної Азії в рамках Організації економічного розвитку та співробітництва (OECD).

Ще 32% опитаних чули назву «Межигір'я», але не знають, що це таке.

Водночас 26% українців ніколи не чули про «Межигір’я».

42 процента з тих, хто чули про «Межигір'я», виступають за повернення цієї приватної резиденції Віктора Януковича у державну власність.

Ще 19 відсотків українців виступають за те, щоб правоохоронні органи розслідували відчуження резиденції «Межигір’я».

16 відсотків вважають цю тему несуттєвою та вважають, що нічого не повинно відбуватися.

Найбільше прихильників повернення «Межигір’я» в державну власність серед мешканців центральної України – 56 відсотків, найменше – серед мешканців східної – 29 відсотків.
Опитування було проведено соціологічною службою InMind з 10 по 20 жовтня 2012 року. Було опитано 2032 особи за всеукраїнською вибіркою.

Межигір’я – резиденція Президента України Віктора Януковича, розташована під Києвом. Оцінити вартість резиденції не можливо - через закритість об'єкта та його масштаб - будівництво ведеться на площі понад 130 га.

Нагадаємо, нещодавно біля «Межигір’я» обладнали мобільну бойову групу протиповітряної оборони (ППО).

За підрахунками ЗМІ, утримання президента Віктора Януковича в 2012 році обійшлося в країні в 635 мільйонів гривень, тобто майже 2 мільйони гривень в день.

Джерело: Українська правда