Метою цієї акції є звернути увагу громадськості та урядів країн до проблеми взаємин з довкіллям, облишити зарозумілість, переглянути свої звички, керуватися принципами заощадливого використання енергетичних та природних ресурсів, а також підтримки новітніх розробок в сфері ресурсозберіючих технологій.

Природоохоронний захід, що має залучити більше мільярда людей у 1000 містах всього світу, закликає громадськість, бізнес-організації та урядові структури вимкнути світло всього на одну годину у суботу 27 березня о 20:30 год., щоб об’єднатися для підтримки дій проти зміни клімату.

Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області закликає усіх взяти участь у всесвітньому природоохоронному заході.

Година Землі була започаткована в Сіднеї (Австралія) в 2007 році, вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу, а в 2009 Україна, разом з 87 іншими країнами світу, також долучилася до всесвітньої акції Година Землі.