Організатори заходу – всеукраїнська спілка молодіжних та дитячих громадських організацій “Український молодіжний форум”, управління з питань сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації, Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні.

До участі у заході запрошуються молоді люди, віком від 18 до 28 років, що цікавляться питаннями державної молодіжної політики та мають бажання долучитися до розробки законопроекту через внесення своїх рекомендацій. Для участі необхідно до 23 квітня 2012 року надіслати заповнену анкету учасника на електронну адресу [email protected] (обов’язкова копія на [email protected]) із темою “Слухання – Львів”.

З додаткових питань щодо проведення заходу просимо звертатися до Христини Паньків, в.о. заступника начальника відділу молодіжної політики управління з питань сім’ї та молоді обласної державної адміністрації (тел. 097-999-25-63, електронна адреса: [email protected]) та Анатолія Половинця, секретаря Українського молодіжного форуму (тел. 066-975-43-62, електронна адреса: [email protected]).