27-річний пуерториканський боксер Фелікс Вердехо арештований місцевою поліцією через підозру у скоєнні кількох злочинів. Його підозрюють у викраденні та вбивстві вагітної дівчини, повідомляє Boxing Scene.

Вердехо сам прибув у поліцейський відділок, після чого його заарештували. Поліція висунула боксерові підозру у злочинах, а також почала його допит. Зазначається, що він не відповів на жодне із питань поліцейських.

Боксеру висунули підозру у скоєнні трьох злочинів – викраденні автомобіля, викраденні людини, що призвело до смерті та навмисне вбивство ненародженої дитини. Всі злочини є федеральними, і за справу взялося ФБР.

У законодавстві Пуерто-Ріко смертна кара не є передбаченою. Однак розслідування веде Офіс окружного прокурора Сполучених Штатів, де за такі злочини максимальним покаранням є смертна кара.

Справа Вердехо пов'язана із викраденням та вбивством його дівчини Кейшлі Родрігез Ортіз. Вона зникла 29 квітня, а через кілька днів її знайшли мертвою.

Тіло 27-річної Родрігез знайшли в лагуні Сан-Хосе. Крім цього, поліцейські отримали відео з місця подій, на якому видно, як її тіло скидають з моста у воду.

Ідентифікувати жінку вдалося завдяки специфічному татуюванню зі зображенням діаманта. Воно було зроблене на честь Вердехо – його боксерське прізвисько "Діамант". Жінка боксера Еліз Марі Сантьго також повідомила поліції, що їй було відомо про роман її чоловіка із жертвою.

Мотивом злочину, за версією правоохоронців, є те, що Родрігез була вагітною від Вердехо. Ще у березні жінка повідомила про це боксеру, після чого Вердехо сказав їй, щоб вона зробила аборт.

За інформацією поліції, у четвер, 29 квітня, у Родрігез була ще одна зустріч із Вердехо, під час якої він пропонував свою допомогу у здійсненні аборту. Попередньо, саме після цього жінку викрали, побили та накачали наркотиками, після чого вона померла.

Крім мотиву, у поліції є також фактичні докази на користь того, що Вердехо є учасником злочину. Автомобіль боксера схожий із тим, що на відео, де тіло жінки кидають у воду.

Правоохоронці також мають покази одного зі свідків та учасників злочину, який стверджує, що боксер вдарив жертву в обличчя, після чого їй зробили ін'єкцію з наркотиками. Потім жінку зв'язали, а сам свідок забрав її ключі від машини і поїхав з місця викрадення. Також свідок повідомив, що був присутній під час того, як Вердехо викидував жінку з моста. Після цього боксер ще здійснив постріл у воду з пістолета.

Як відомо, 27-річний боксер провів 29 поєдинків (27-2, 17 КО).

Останній бій Вердехо провів проти майбутнього суперника українця Василя Ломаченка – Масайоші Накатані в грудні 2020-го (поразка нокаутом у дев'ятому раунді).

В 2012 році Вердехо змагався на Олімпійських Іграх у Лондоні. Він дійшов до півфіналу, у якому поступився саме Ломаченкові.

Раніше Вголос повідомляв: