Президент України Віктор Ющенко приїде на Рівненщину 3 липня 2005 року, він візьме участь у заходах з нагоди чергової річниці Берестецької битви - повідомили з прес-служби РОДА.

Приїхати на Рівненщину та взяти участь у заходах з нагоди вшанування пам’яті українських козаків і селян, що загинули у битві під Берестечком 1651 року Президента запросив під час наради з керівниками областей голова РОДА Василь Червоній. Наразі не відомо, чи відвідає Президент України ще якісь об’єкти на Рівненщині.

Щодо проблем Рівненщини, які обговорювалися під час наради в Президента, йшлося про зволікання з боку Міністерства України у справах молоді і спорту щодо завершення добудови дитячого містечка для сиріт у с.Олександрія, що в Рівненському районі. Цей об’єкт досі не включено до програми Міністерства, хоча на роботи з добудови в Державному бюджеті вже передбачено більше десяти мільйонів гривень. Добудувати містечко планується до початку нового навчального року, тобто до 1 вересня. Віктор Ющенко пообіцяв своє сприяння у терміновому вирішенні цієї проблеми, - повідомляє прес-служба РОДА.