Згідно з оприлюдненим на сайті глави Української держави в п'ятницю вдень розпорядженням №147/2018 рп, головою делегації призначено главу МЗС Павла Клімкіна, а його заступником – постпред України при ООН Володимира Єльченка.

До складу української делегації також увійшли перший віце-спікер Верховної Ради, уповноважений президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко (за згодою), голова комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко (за згодою), уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв (за згодою) та заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця.

Крім цього, заступниками члена делегації призначено керівника Головного департаменту стратегічного планування та оперативного забезпечення Адміністрації президента України, першого помічника президента Юрія Онищенка, першого заступника міністра інформполітики Еміне Джепарову, посла з особливих доручень МЗС Олега Герасименка та професора Національного університету «Києво-Могилянська академія» Володимира Василенка (за згодою).

Цим самим розпорядженням П.Порошенко дозволив П.Клімкіну залучати для забезпечення роботи делегації радників, експертів і технічних працівників.

Другим пунктом розпорядження глава держави затвердив директиви делегації на 73-й сесії ГА ООН (додаються, таємно).

Третім пунктом у розпорядженні встановлено: « Міністерству закордонних справ України забезпечити фінансування витрат, пов'язаних з участю делегації України в роботі 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН».