Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Львів славиться ковалями та їхніми виробами, тому я і мій товариш Іван Борисяк вирішили, що не пасує відкривати фестиваль без представників цього ремесла. Ми взялися змайструвати величезну турку з металу та міді, і на справжньому горні приготувати найсмачнішу каву», – розповідає Ігор Слободян, львівський коваль.

Оксана Бедрій, одна з організаторок заходу та представниця кав’ярні «Світ кави» зазначила, що Lviv Coffee Festival вже став хорошою традицією для міста та щорічно збирає величезну аудиторію шанувальників напою.

« Фестиваль з кожним роком виходить на кращий рівень та вже почав робити Львів справжньою кавовою столицею. За останні роки тут почали проводитися чемпіонати на офіційних рівнях, до яких люди готуються, здобувають призові місця та їдуть представляти Україну у світі».

Також організаторка додала, що у гігантській джезві, яка розрахована на 20 літрів, зварили майже 2 кг кави із двох різних сортів.

Lviv Coffee Festival триватиме до неділі. За цей час відбудеться кавовий ярмарок, оберуть найкращого баристу, проведуть різноманітні майстер-класи та дискусії, а також оголосять тур найкращими кав’ярнями міста.