Про це повідомив голова групи Сергій Гусовський на засіданні Київради 13 вересня, передає УП.

«Позафракційні депутати Київради VIII скликання…вирішили добровільно об’єднатись у депутатську групу «Київська команда» для спільної роботи у Київраді», – заявив він.

«Київську команду» створили 17 депутатів: Леонід Антонєнко, Ольга Балицька, Сергій Башлаков, Людмила Березницька, Костянтин Богатов, Максим Борозенець, Вадим Васильчук, Юрій Вахель, Сергій Гусовський, Юлія Лобан, Олег Макаров, Андрій Осадчук, Олексій Руденко, Ганна Сандалова, Андрій Таранов, Сергій Харчук та Наталія Шульга.

Речник нової групи Володимир Анфімов розповів, що усі члени «Київської команди» – позапартійні.

«На момент створення депутатської групи, усі вони були вже позапартійними. Там же з самого початку частина депутатів були у партії, частина не були. Але коли сталася ця історія з виключенням, то вони всі написали заяви і вийшли з партії», – сказав Анфімов.

На прохання прокоментувати, чому у нову групу не увійшов Роман Марченко, через якого і виник скандал, речник відповів:

«Було прийнято рішення членами депутатської групи, що там не буде Романа Марченка, допоки триватимуть усі судові справи, які зараз буде ініціювати пан Роман, щоб уникнути будь-яких інсинуацій».

Інші 5 осіб, які були раніше у фракції «Самопомочі», а наразі не ввійшли у групу, будуть працювати у Київраді як позафракційні.

Зазначимо, що 6 вересня виконавчий комітет «Об’єднання «Самопоміч» виключив з партії чотирьох депутатів Київради. Ще чотирьох членів фракції, але не партійців, попросили залишити лави їхньої команди.

11 вересня фракція «Об'єднання «Самопоміч» у Київській міській раді ухвалила рішення щодо припинення своєї діяльності і розпуску.