Про це розповіли агентству ТАСС в Центрі зв’язків з громадськістю ФСБ Росії, повідомляє ТСН.

«Федеральною службою безпеки Російської Федерації 9 вересня на території Смоленської області затримано громадянина РФ Магомедова Меджида Габібулаєвича 1988 року народження, уродженця Республіки Дагестан, члена забороненої на території Російської Федерації міжнародної терористичної організації «Ісламська держава», який за завданням Служби безпеки України та керівників «Правого сектора» планував вчинення вбивства одного з (ватажків бойовиків, – ред.) «Донецької Народної Республіки», – йдеться у повідомленні.

У ФСБ зазначили, що українські спецслужби «допомагають терористам з «ІДІЛ» організовувати теракти в РФ та ліквідовувати ватажків «Л/ДНР».

«За інформацією, наданою затриманим, на території України національними спецслужбами виявляється активна допомога бойовикам міжнародної терористичної організації «Ісламська держава» в забезпеченні їх безпеки, фінансуванні і наданні зброї і вибухових речовин для організації терористичних актів на території Російської Федерації», – заявили в Федеральній службі безпеці.

Нагадаємо, в центрі Донецька 31 серпня прогримів вибух біля кафе «Сепар», в результаті вибуху було вбито ватажка «ДНР» Олександра Захарченка. Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що до загибелі ватажка терористів «ДНР» Олександра Захарченко може бути причетний Київ.  Служба безпеки України вважає це внутрішніми розбірками бойовиків, які не можуть поділити владу та гроші.