Про це у коментарі «Вголосу» розповів директор Інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник.

За його словами, щодо кожного конкретного кандидата напередодні президентських виборів у Порошенка розроблятимують окремий дискредитаційний план.

«Також не можна виключати і того, що когось із кандидатів виштовхуватимуть із виборчих змагань за допомогою порушення щодо нього кримінальних справ.      Разом із тим розігрування карти «п’ятої колони» та того, що внутрішні вороги захоплять владу і проведуть контрреволюцію у країні, теж спостерігається», – додав експерт.

Акцентуватимуть активно, на думку Руслана Бортника, і на таких гаслах, як «Порошенко-Головнокомандувач», «Порошенко-патріот», «Порошенко-євроінтегратор». «Хоча це не так, тому що у Президента було аж п’ять років, аби зреалізувати їх на практиці. Йому ж кілька разів прямо відмовили у будь-якому наближенні вступу України до ЄС та НАТО. Тому технологія маніпуляцій та намагання постійно замінити кінцевий результат, якого прагнуть українці, на жаль, продовжуватиметься і надалі», – уточнив він.

Та додав: «Та й взагалі: Порошенка можна вважати ким завгодно, але не патріотом. Його фабрики як працювали в Росії, так і працюють. Більше того:  бізнес і торгівля з Росією лише набирають обертів. Складається враження, що для народу – війна, а для влади – бізнес. І на чолі цього бізнесу стоїть саме Президент».

Більше читайте тут: Шлях «напіввибачень»: що замислили політтехнологи Порошенка?