Про це у коментарі «Вголосу» розповів директор Інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник.

«Таким чином політтехнологи  Порошенка намагатимуться переключити увагу українців, аби змусити їх обговорювати не підвищення тарифів, корупцію, рівень життя, медицину або ж освіту. Це головне завдання влади. І тут вона орієнтуватиметься передусім на мешканців Центральної та Західної України», – уточнив він.

Натомість вся опозиція, за словами експерта, намагатиметься максимально «приземлити» владу, говорити про реальні речі, які впливають на українців та турбують їх щодня. Тому Президент генеруватиме величезну кількість гуманітарних тем. Зокрема, томос для української церкви, новий Закон «Про мову», ескалацію  напруги з Росією тощо.

«Це і будуть ключові меседжі Порошенка. Адже про практичні результати правління говорити владі не хочеться: там одні провали і поразки. Президент і надалі йтиме шляхом напіввибачень і напівманілуляцій, схожих до заяви про невиконання швидкої АТО», – додав він.

Розповів Руслан Бортник і про те, що також одна із цілей технології команди Порошенка – сформувати у  суспільстві образ безальтернативності кандидатури чинного Президента. Ніби на президентських виборах, окрім Порошенка, більше немає за кого голосувати, а інші кандидати є ще гіршими.

«Команда нинішнього Глави держави може вдаватися і до пересмикування результатів соціологічних опитувань. Адже зараз декілька провідних соціологічних фірм тісно працює із Адміністрацією Президента і, на мою думку, вже є викривлені результати», – зазначив експерт.

Та додав: «Також Президент і надалі йтиме шляхом напіввибачень і напівманілуляцій, схожих до заяви про невиконання швидкої АТО. Проте невиконані обіцянки лежать на ньому важким тягарем. Причому тут варто пам’ятати: якщо він раз не виконав своїх обіцянок, ймовірність того, що виконає їх вдруге, є набагато меншою». 

Більше читайте тут: Шлях «напіввибачень»: що замислили політтехнологи Порошенка?