Президент Сполучених Штатів Америки (США) Дональд Трамп розповів, за яких умов готовий свідчити у справі втручання Росії у президентські вибори. Про це повідомляє РБК Україна за даними Reuters.

Зазначається, що американський президент не хоче потрапити до пастки неправдивих свідчень.

«Гадаю, якщо в нас буде зустріч, то це має бути чесна зустріч. Я не хочу потрапити у пастку лжесвідчень», – сказав він.

Зазначається, що Руді Джуліані, адвокат, який представляє президента, заявив раніше, що спеціальний радник Роберт Мюллер, який очолює розслідування у російській справі, хотів би, щоб Трамп відповів на питання слідства після надання письмових відповідей на питання про можливу координацію між членами виборчого штабу Трампа та РФ.

«Я не бачу, як ми можемо це зробити», – сказав Джуліані, який неодноразово заявляв про занепокоєння з приводу того, що Трамп ризикує дати неправдиві свідчення.

Крім того, відзначається, що адвокати Трампа ведуть переговори про інтерв'ю з командою Мюллера з минулого року. Крім того, Росія заперечує будь-які зв’язки з командою Трампа, він у свою чергу також спростовує змову з РФ.

Нагадаємо, раніше екс-радника передвиборчого штабу Дональда Трампа Джорджа Попадопулоса засуджено до 14-денного тюремного терміну за дачу неправдивих свідчень ФБР у справі про «російське втручання».