Про це повідомили у штаб-квартирі Командування США в Європі, передає Укрінформ.

Глави оборонних відомств країн Північної Європи і союзників провели у п'ятницю в Осло конференцію, головним питанням якої стало стримування російської агресії.

«Конференція була присвячена тому, як країни можуть тісніше співпрацювати у боротьбі з дезинформацією і російським впливом, кібер-угрозами, у сфері захисту критично важливої інфраструктури, а також при проведенні майбутніх військових розгортань і навчань у регіоні», – зазначили в штаб-квартирі.

Мета конференції – полегшити діалог для розширення співпраці між країнами Північної Європи в підтримці стійкого стабільного світу в період викликів.

«Ми маємо бути рішучими і здатними адаптуватись, оскільки ми працюємо разом як команда для підтримки нашого імпульсу», – заявив командувач Європейським командуванням США генерал Кертіс Скаперотті.

Конференція, в якій взяли участь представники Данії, Естонії, Фінляндії, Німеччини, Ісландії, Латвії, Литви, Норвегії, Польщі, Швеції та Сполучених Штатів, пройшла під головуванням міністра оборони Норвегії адмірала Хаакона Брун-Хансена.