Про це повідомляє Футбол 24

Матч розпочнеться о 21:45 у м. Угерске Градіште (Чехія) на стадіоні «Мирослава Валенти». Головний арбітр: Ентоні Тейлор (Англія)

Кадрова ситуація

Травмовані: Боржик Дочкал, Іржи Павленка, Антонін Барак, Ян Копіца, Мартін Долєжал – Артем Бесєдін.

Під питанням участі у матчі: Філіп Новак – Денис Бойко, Сергій Кравцов.

Дебютанти: Ондржей Петрак – Василь Кравець, Олег Данченко, Роман Яремчук, Євген Цуріков.

У команді Шевченка вечірнє тренування через спазм спини пропустив Денис Бойко, хоча повідомляється, що він має відновитись до гри. На лівому фланзі оборони у збірній України діра – Микола Матвієнко майже не мав ігрової практики в клубі, тому на цю позицію, можливо, доведеться ставити Євгена Макаренка (хоча у Бельгії він також грає не на ній) або Олександра Зінченка (не грає в «Сіті» взагалі). Крім того, є питання навколо персони напарника Ракицького по центру захисту – Андрій Шевченко настільки любить Сергія Кривцова, що може закрити очі на його перебування у лазареті «Шахтаря» з липня. Втім, у такому випадку відповідальність за можливі наслідки доведеться брати на себе, адже у заявці є Микита Бурда та Євген Хачеріді, які грають.

Що стосується збірної Чехії, то тут проблеми схожі. Травмованого голкіпера Вердера Іржи Павленку замінить воротар «Севільї» Томаш Вацлік, а от на лівому фланзі оборони у суперника теж непорядок – з номінальних латералів там лише Філіп Новак, в якого були проблеми з ахіллом, та Яромір Змргал, який у збірній грав вінгера. В центрі оборони не зіграє Марек Сухі – і це дуже болісна втрата для чеської команди. З нападом у чехів ніби й порядок, але зірковий Патрік Шик у новому сезоні в «Ромі» остаточно програв конкуренцію Едіну Джеко, не забивши жодного голу – хоча з Міланом він провів повний матч.

Орієнтовні склади на матч

Чехія: Вацлік, Новак, Калац, Кадлєц, Кадержабек, Соучек, Хушбауер, Змргал, Янкто, Сікора, Шик

Україна: П’ятов, Макаренко, Ракицький, Кривцов, Данченко, Степаненко, Маліновський, Коноплянка, Марлос, Ярмоленко, Селезньов